Загрузка...
Культуры прямого внесения ITALAC™
Культуры прямого внесения ITALAC™ для производства сыров и кисло-молочных продуктов, которые обладают стабильным составом штаммов микрофлоры, устойчивые к бактериофагам, высокоактивные, просты в использовании.
Продление сроков хранения продуктов
Натуральные антимикробные препараты для решения микробиологических проблем в продуктах при хранении
Современные решения для управления пищевой безопасностью ЗМ™
Тест-пластины ЗM™Petrifilm™, а также Система ЗМ™Clean-Trace™ для экспресс-контроля гигиены

ЗM Petrifilm Rapid Aerobic Count Plate здобули статус офіційного методу аналізу АОАС INTERNATIONAL назад

ЗM Food Safety заявляє, що  використання ЗM Petrifilm пластини для швидкого визначення аеробних бактерій - це офіційний метод аналізу статус АОАС INTERNATIONAL (метод OMA номер 2015,13).
ЗM Petrifilm пластини для швидкого визначення аеробних бактерій визначають  і точно перераховують аеробні бактерії всього за 24 години для більшості харчових матриць і проб навколишнього середовища. ЗM представила пластини в січні 2015 року як найбільш швидкі тест-індикатори, які є альтернативою традиційному методу агару, отримавши сертифікат від AOAC® за програмою продуктивоісті випробуваного методу.
 

Процеси виробництва продуктів харчування та напоїв постійно знаходяться під тиском чутливих до часу та швидких рішень, тому можливість ефективно і надійно виявляти і рахувати аеробні бактерії має вирішальне значення.Перевірено, що це настільки ж ефективний метод, як і стандартні агарові методи аналізу, ЗM Petrifilm Rapid пластини для визначення аеробних бактерій використовують запатентовану технологію індикатора, щоб полегшити швидкий підрахунок аеробних колоній бактерій, допомагаючи харчовому виробництву  збільшити продуктивність праці, приймати більш обґрунтовані рішення з очищення та поліпшити якості та безпеки його продуктів. "Ми пишаємося тим, що робимо ще один інноваційний крок вперед доповнення за номером 17 до портфоліо пластин ЗM Petrifilm пропонуючи продукт, який забезпечує результати протягом 24 годин або менше," говорить Джейсон Семерад, менеджер по глобальному маркетингу, ЗM напрямку  Безпеки Харчових Продуктів. "Але ще більш серйозним джерелом нашої гордості є збереження часу і капіталу заводів-виробників продуктів харчування та напоїв та підтримання найвищого ступеню точності і надійності для вже здобутого бренд капіталу та його захисту».